Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Nilüfer Branda 1995 yılından beri kazandığı bilgi ve deneyim gücünü, müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için 2011 yılında şirketleşmiş branda ve tente uygulamaları yapan uzman kuruluştur.

Sahip olduğu 17 yıllık deneyimin vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile bölgesel ve sektörel anlamda birçok referansa sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kullandığı kaliteli ürünleri ile endüstriyel, ergonomik ve kalıcı çözümler sunmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız Brandacılık hizmetlerinde kaliteyi uygun maliyetler ve üstün işçilikle siz değerli müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Sahip olduğu genç, deneyimli ve dinamik kadrosu ile şişme oyun parklarından tromboline, Balon kalelerden Çadırlara, yat kapama, Kamyon ve kamyonet tentelerinden güneş tentelerine geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin satıştan bakıma/tadilata ihtiyaçlarını ele alarak kalıcı ve uygun çözümleriyle;

Artan müşteri memnuniyeti ve referanslarımızla sizlere daha kaliteli ürünlerle daha iyi hizmet vermek için müşterilerinin yanında olmayı bütün çalışanları ile benimsemiş olan firmamız siz değerli ziyaretçi ve müşterilerine her daim kalıcı ve kaliteli çözümler sunmaktadır…

 

 

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?